S naší půjčkou budeš COOOL

Kariéra

PRACOVNÍ POZICE: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Nový Jičín, Opava

Obracíme se na Vás se seriózní nabídkou přivýdělku bez nutnosti vstupních investic za školení, či jiné potřebné informační materiály k zahájení činnosti.

Staňte se členem našeho týmu s možností flexibilního nastavení pracovní doby dle Vašich aktuálních časových, osobních či zdravotních možností.

POŽADAVKY:

  • SOU nebo SŠ vzdělání,
  • znalost práce s PC na uživatelské úrovni,
  • prodejní dovednosti,
  • reprezentativní a příjemné vystupování,
  • proklientský přístup,
  • samostatnost, zodpovědnost, loajalita
  • čistý trestní rejstřík.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • poskytování finančních úvěrů,
  • jednání s klienty,
  • navrhování vhodného řešení pro klienta,
  • marketingové aktivity,
  • účast na poradách týmu.

NABÍZÍME:

  • Zázemí společnosti
    • k dispozici vybavená oblastní kancelář,
    • důkladné zaškolení v začátcích,
    • podpora ze strany manažera,
    • transparentní systém hodnocení,
    • zajímavé produktové portfolio.
  • Práce na IČ
    • možnost nastavení si vlastních cílů,
    • volnou pracovní dobu,
    • přivýdělek k zaměstnání, důchodu, či rentě/ práce na plný pracovní úvazek.

Předáme Vám naše znalosti, aby Vaše příjmy byly co nejvyšší a přitom reálné.

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 606 657 267.

Vyhledávání